2018

Starosta jednoty T. Bělina převzal od Českého svazu bojovníků za svobodu čestné uznání, udělené při příležitosti 99. výročí vzniku Československé republiky a ukončení 1. světové války

Poptávka

Tělocvičná jednota SOKOL Uhříněves
(Praha 22, K Sokolovně 201)

poptává

úklidové služby na jednorázový/generální úklid sokolovny (parkety strojem, vyčištění prachu z obtížně dostupných míst (obložení stěn, trámy ve výšce). Výměra cvičební plochy cca 180 m2, ve stejném rozsahu je přilehlé zázemí (šatny, sprchy, WC).

termín realizace: srpen 2018

Ozvěte se nám, prosím, na emailu: sokoluhrin@centrum.cz nebo kontaktujte přímo starostu jednoty Tomáše Bělinu na telefonu 723 276 355 nejpozději do 8.8.2018. Děkujeme.