V prvním červencovém týdnu, 1. - 6. 7. 2018, se v Praze uskutečnil XVI. Všesokolský slet 2018. Tohoto sletu se zúčastnila členka našeho spolku Blanka Zajícová, které bylo 86 let. Zúčastnila se všech sletů co byly.

Premiéra se velice vydařila. Herci hráli s úžasným nasazením a chutí, což se odrazilo v jejich výkonech. Lze říct, že jejich hraní se vyrovnalo i mnohým profesionálům. Obecenstvo bylo nadšeno.

Starosta jednoty T. Bělina převzal od Českého svazu bojovníků za svobodu čestné uznání, udělené při příležitosti 99. výročí vzniku Československé republiky a ukončení 1. světové války

Poptávka

Tělocvičná jednota SOKOL Uhříněves
(Praha 22, K Sokolovně 201)

poptává

úklidové služby na jednorázový/generální úklid sokolovny (parkety strojem, vyčištění prachu z obtížně dostupných míst (obložení stěn, trámy ve výšce). Výměra cvičební plochy cca 180 m2, ve stejném rozsahu je přilehlé zázemí (šatny, sprchy, WC).

termín realizace: srpen 2018

Ozvěte se nám, prosím, na emailu: sokoluhrin@centrum.cz nebo kontaktujte přímo starostu jednoty Tomáše Bělinu na telefonu 723 276 355 nejpozději do 8.8.2018. Děkujeme.