Dendrologická zahrada

Vážená sestro, vážený bratře,

výbor TJ SOKOL - Uhříněves připravil pro nastávající jarní dny polodenní výlet s nenáročnou procházkou po Dendrologické zahradě v Průchodicích na téma "Jarní cibuloviny a trvalky". Základní okruh po Dendrologické zahradě je bezbariérový, osobám se sníženou pohyblivostí jsou k dispozici zdarma, pro pohodlnější pohyb, 2 skútry. Absolvujeme cca hodinovou komentovanou procházku po nádherném parku s Ing. Zdeňkem Kiesenbaurem (pracovníkem Výzkumného ústavu Silva Taroucy pro krajinu a okrasné zahradnictví), poté vás zveme na lehké občerstvení v nově otevřené zahradní kavárně a prohlídku můžeme zakončit nákupem skalniček, letniček nebo různých keříků v prodejně u hlavního vchodu do areálu (zde budeme také parkovat).

Termín: středa 26. dubna 2017

Doprava: osobními vozy členů TJ SOKOL

Cena: člen TJ SOKOL Uhříněves 75,- Kč, ostatní účastníci = nečlenové jednoty 150,- Kč Cena zahrnuje vstup do parku, prohlídku s odborným výkladem a občerstvení, doprava je zajištěna zdarma.

Sraz: v 9:00 hod na parkovišti u Normy, odkud bude společný odjezd osobními vozy nebo přímo před hlavním vchodem do zahrady, prohlídka začíná v 9:30 hod.

Přihlášky na zájezd u Michala Klicha v uhříněveském muzeu (email: michal.klich@praha22.cz,telefon 606 836 639), společně se zaplacenou cenou, a to nejpozději do 25. dubna 2017.

Za výbor TJ SOKOL Uhříněves
Hana Nováková, jednatelka